Liturgia na dziś

Kalendarz

Logowanie



 
Drukuj Email

Intencje mszalne 22-28 stycznia 2023


3. Niedziela zwykła, 22.01.2023

7.00  ++ Stefan Kapusta z rodzicami i synem Mieczysławem

9.00  ++ Maria i Bolesław Słowik, Anna Maria Kostrzewa

11.00  Za parafian

12.30  ++ Helena i Franciszek Wandas

18.00  + Józefa (ona) Słowik – od wnuczki Sabiny z rodziną

 

Poniedziałek, 23.01.2023

6.30  + Mieczysława Sieroń – od Barbary i Marcina Margosiak ze Szczucina

7.00 1) + Stanisław Krawczyk – od siostry Anny z rodziną

7.00 2) + Czesław Bochenek – od szwagierki Ewy z rodziną z USA

18.00  + Arkadiusz Pasternak

 

Wtorek, 24.01.2023, Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

6.30  ++ Franciszka (ona), Julia i Franciszek Cierniak

7.00  + Barbara Mirowska

18.00  + Adam Wójcik

 

Środa, 25.01.2023, Święto nawrócenia św. Pawła, apostoła

6.30  + Lucyna Gawęda – od sąsiadów Springerów

7.00  + Beata Walczak – od rodziny Maciejowskich

18.00  + Mirosława (ona) Bubeła – 2. rocznica śmierci

 

Czwartek, 26.01.2023, Wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

6.30  O Boże błog. dla Anny i Agaty w rocznicę urodzin

7.00  O Boże błog. i zdrowie dla Magdaleny w rocznicę urodzin oraz dla całej rodziny

18.00  O Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla ks. Tomasza

 

Piątek, 27.01.2023

6.30  ++ Janina i Krystyna

7.00 1) + Julian Lenda – od córki Jadwigi z rodziną

7.00 2) + Stanisława (ona) Wcisło – od Bernadetty i Jana Pacura z rodziną

18.00  ++ Tadeusz i Alfred Boligłowa, Stefania i Franciszek Mazgaj, Joanna i Antoni Wandas

 

Sobota, 28.01.2023, Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

6.30  + Genowefa Szewczyk – od sąsiadów

7.00 1) + Genowefa Skrzątek – od Dominiki Staśko z rodziną

7.00 2) + Jakub Hołoweńko – 5. rocznica śmierci

18.00  ++ Za zmarłych

 

MSZE ŚW.

Śp. Henryka(f.) Wójcik

 

5.02.2023 godz. 10.00 – od od rodziny Adamskich

25.02.2023 godz. 18.00 – od kuzynki Grażyny Frączek z rodziną

5.03.2023 godz. 10.00 – od syna Janusza z dziećmi

25.03.2023 godz. 18.00 – od VII Róży Różańcowej

31.03.2023 godz. 7.00 - od siostry Danuty z rodziną

2.04.2023 godz. 10.00 – od wnuczki Sylwii z rodziną

15.04.2023 godz. 7.00 - od brata Ernesta z żoną

18.04.2023 godz. 6.30 - od Anny Kurek z rodziną

22.04.2023 godz. 18.00 – od rodziny Łukasików z Dąbrowy

28.04.2023 godz. 6.30 - od bratanicy Eweliny z rodziną

7.05.2023 godz. 10.00 – od prawnuków: Amelii, Maksymiliana, Bartłomieja, Zuzanny, Laury i Wiktorii

17.05.2023 godz. 7.00 - od bratanka Przemysława

27.05.2023 godz. 18.00 – od kuzyna Bogusława z rodziną

4.06.2023 godz. 10.00 – od córki Agaty

21.06.2023 godz. 6.30 - od Dawida, Weroniki, Zuzanny

24.06.2023 godz. 18.00 – od Janusza Galas

2.07.2023 godz. 10.00 – od Lucyny Wójcik

21.07.2023 godz. 18.00 – od Adriana Galas

29.07.2023 godz. 7.00 - od Braci z Towarzystwa Strzeleckiego Bractwo Kurkowe w Krakowie

6.08.2023 godz. 10.00 – od od kuzynki Grażyny z mężem

26.08.2023 godz. 18.00 - od rodziny Pulitów i Fałowskich

3.09.2023 godz. 10.00 – od Heleny i Jana Łapka z rodziną

23.09.2023 godz. 18.00 - od rodziny Pulitów i Fałowskich

1.10.2023 godz. 10.00 – od kuzynki Danuty z rodziną

28.10.2023 godz. 18.00 - od pracowników Salonu Fryzjerskiego

5.11.2023 godz. 10.00 – od rodziny Łukasików z Dąbrowy

25.11.2023 godz. 18.00 - od Barbary Bąk

3.12.2023 godz. 10.00 – od rodziny Łukasików z Dąbrowy

 

 

 

 

Intencje mszalne 29 stycznia – 4 lutego 2023


4. Niedziela zwykła, 29.01.2023

7.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla Marii w 97. rocznicę urodzin

9.00  ++ Anna i Ryszard Jaglarz

11.00  ++ Stanisława (ona) i Ryszard Grobliccy

12.30  + Józefa (ona) Klonowska – 35. rocznica śmierci

18.00  O Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej dla księży posługujących w naszej parafii

 

Poniedziałek, 30.01.2023

7.00  + Genowefa Szewczyk – od rodziny Popielów

18.00  + Janina Budzińska – od koleżanek

 

Wtorek, 31.01.2023, Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

7.00  + Mieczysław Blicharz – od rodziny Gastołów

18.00  ++ Za zmarłych cierpiących w czyśćcu

 

Środa, 1.02.2023

7.00  + Jacek Pater

18.00  W intencji Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

 

Czwartek, 2.02.2023, Święto Ofiarowania Pańskiego

7.00  ++ Rozalia i Dionizy Czart

9.00  + Ludwik Ślusarek

16.00  ++ Helena i Józef Wakszyńscy

18.00  + Józefa (ona) Madej – 5. rocznica śmierci

 

Piątek, 3.02.2023

7.00  + Mieczysława (ona) Sieroń – od Ireny i Jana Brodów z rodziną

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Barbary i Stanisława w 44. rocznicę ślubu oraz dla całej rodziny

 

Sobota, 4.02.2023

7.00  W intencji ks. Marka oraz kapłanów posługujących w naszej parafii

18.00  ++ Helena i Leopold Płaszowscy


Intencje mszalne 5-11 lutego 2023


5. Niedziela zwykła, 5.02.2023

7.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla V Róży św. Brata Alberta

9.00  ++ Stanisława (ona) i Kazimierz Oprych – 20. rocznica śmierci

11.00  ++ Józef Dańda, żona Anna, syn Stefan

12.30  + Anna Krzyżkowska – od synów, córek, synowych i zięcia

18.00  ++ Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych

 

Poniedziałek, 6.02.2023, Wsp. świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7.00  + Lidia Liwińska

18.00  + Janina Budzińska – od chrześnicy z rodziną

 

Wtorek, 7.02.2023

7.00  ++ Józefa (ona) i Józef Madej – 5. rocznica śmierci

18.00  + Stanisław Kurek – 20. rocznica śmierci

 

Środa, 8.02.2023

7.00  + Beata Walczak – od koleżanek z pracy

18.00  ++ Waleria, Janina i Stefania

 

Czwartek, 9.02.2023

7.00  + Maria Grochal – 4. rocznica śmierci

18.00  W intencji ks. Proboszcza

 

Piątek, 10.02.2023, Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

7.00  + Stanisław Krawczyk – od Agnieszki Nosal z mężem i synem

18.00  + Genowefa Skrzątek – od Serafiny Staśko

 

Sobota, 11.02.2023, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

7.00  + Lucyna Gawęda – od Anny i Pawła Michalik

18.00  ++ Za zmarłych

 

Intencje mszalne 12-19 lutego 2023


6. Niedziela zwykła, 12.02.2023

7.00  ++ Maria i Leon Dziob

9.00  + Bronisław Śliwa – 4. rocznica śmierci

11.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla Katarzyny i Rafała w rocznicę ślubu

12.30  Za parafian; chrzty

18.00  O Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej Bieżanowskiej dla Heleny Ślusarek
w 80. rocznicę urodzin

 

Poniedziałek, 13.02.2023

6.30  + Ryszard Pater – 8. rocznica śmierci

7.00  + Janina Budzińska – od chrześnicy z rodziną

18.00  W intencji Kościoła, ojczyzny, ojca świętego, radia Maryja i telewizji Trwam

 

Wtorek, 14.02.2023, Święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy

6.30  ++ Katarzyna i Władysław Mroczek i zmarli z rodziny

7.00  + Tomasz Bochenek – od Jerzego Jaśko i Grzegorza Kopyckiego

18.00  + Tadeusz Librant

 

Środa, 15.02.2023

6.30  ++ Urszula i Stanisław Komediowscy

7.00  W intencji ks. Henryka

18.00  Za żyjących

 

Czwartek, 16.02.2023

6.30  + Genowefa Skrzątek – od Agnieszki Janik z rodziną

7.00  + Stanisław Krawczyk – od zarządu i pracowników Krakowskiej Spółdzielni Niewidomych Sanel

18.00  ++ Walenty Kura – 33. rocznica śmierci oraz druga żona Józefa

 

Piątek, 17.02.2023

6.30  O Boże błog., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Żakliny Okulickiej w rocznicę urodzin

7.00 1) ++ Wiesława Michnik, Marian Suski

7.00 2) ++ Bogusław Krężelok – 3. rocznica śmierci; Edward Wierzbicki – 7. rocznica śmierci – od córki Anny i żony z rodziną

18.00  ++ Jerzy i Stanisław Wandas

 

Sobota, 18.02.2023

6.30  + Czesław Bochenek – od siostry Barbary z rodziną

7.00 1) + Mieczysław Blicharz – od rodziny Lidwinów z Kokotowa

7.00 2) ++ Janina i Aleksander Biżuta

18.00  ++ Eleonora i Michał Matras

 

7. Niedziela zwykła, 19.02.2023

7.00  Za parafian

9.00  ++ Helena i Stanisław Pasoń, Maria Skończeń w rocznicę śmierci

11.00  ++ Helena i Stanisław Bała

12.30 1) + Jerzy Kozioł – 4. rocznica śmierci

12.30 2) W 38. rocznicę protestu głodowego za żyjących i zmarłych uczestników głodówki

18.00  Za parafian

 
Reklama
Reklama